Universalus tinko skiedinys SIMMIX TU1 silosuose

Tinkas naudojamas akyto betono, silikatinių ir keraminių blokelių, plytų mūro, betono sienų tinkavimui. Skiedinys vartojamas vidaus ir išorės tinkavimui mašinomis ar rankiniu būdu.

Mažmeninė kaina
(su pvm)
Kur įsigyti Eksploatacinių savybių deklaracija Saugos duomenų lapas

Papildoma informacija

Paskirtis

Ekologiškai švarus, atsparus šalčiui ir drėgmei. Dėl specialių priedų jis nelimpa prie įrankių, lengvai paruošiamas ir panaudojamas. Tinkuojant sluoksniu nuo 5 iki 15 mm, tinkas neslenka, džiūdamas nesutrūkinėja.

Savybės

Sudėtis: Kvarcinis smėlis, cementas, modifikuojantys priedai Sluoksnio storis: 5-15 mm Stipris gniuždant po 28 dienų: CS II Grūdelių dydis: iki 1 mm

Paruošimas

Pagrindas turi būti švarus ir stiprus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, kalkių, riebalų ir kitų teršalų. Stipriai drėgmę sugeriančius paviršius būtina gruntuoti.

Skiedinio paruošimas

Sausas tinko skiedinys supilamas į švarų vėsų vandenį. Tinkas išmaišomas ir ant paviršiaus užpurškiamas tinkavimo mašinomis (pvz. PFT G-4; Uelzener Putzknecht S 48; M-Tec ir pan.). Ant paruošto paviršiaus skiedinys užpurškiamas lygiagrečiomis juostomis. Užpurkšto tinko perteklių nubraukite liniuote, prieš tai prie paviršiaus pritvirtinus lyginimo profilius. Dirbant rankiniu būdu sausas tinko skiedinys supilamas į švarų vėsų vandenį. Maišyti mažų apsukų elektrine maišykle iki vienalytės masės. Nedidelius kiekius galima išmaišyti rankiniu būdu. Po 5 min. dar kartą permaišyti. Paruoštą skiedinį sunaudoti per 2 val. Tinkuojant ir tinkui džiūstant vengti skersvėjų.

Vandens kiekis

20% vandens / skiedinio masės vienetui.

Mūrijimas

Ant paviršiaus pritvirtinami lyginimo profiliai. Skiedinys išmaišomas ir tinkavimo agregatais užpurškiamas ant paruošto paviršiaus lygiagrečiomis juostomis, rankiniu būdu tolygiai užkrečiamas mentele, tinko perteklius nubraukiamas liniuote. Tinkuojant ir tinkui džiūstant vengti skersvėjų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugoti 3 paras nuo saulės, šalčio ir lietaus. Darbai atliekami esant aplinkos ir paviršiaus temperatūrai nuo +5°C iki +25°C.

Dėmesio!

Sausam skiediniui reaguojant su vandeniu susidaro šarmas, todėl reikia saugoti akis ir odą, bei vengti sauso skiedinio dulkių įkvėpimo. Tuo atveju kai sausas skiedinys arba paruoštas skiedinys pateko į akis, reikia plauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų.

Sąnaudos

1,7 kg/m2 kai siūlės storis 1 mm.

Susiję produktai

Kur įsigyti

Pasirinkite šalį
Pasirinkite miestą
Miesto paieška