Termoizoliacinių plokščių klijai SIMMIX TPK3

TPK3 skirti polistireno putplasčio (EPS) gaminiams ar kietai mineraliniai vatai klijuoti prie pagrindo pastatų viduje ir išorėje taip pat armuoto sluoksnio sudarymui. Klijai labai gerai sukimba su akyto betono blokelių silikatinių blokelis keraminių plytų monolitinėmis sienomis, tinkuotu paviršiumi. TPK3 negalima naudoti ant medinių, plieninių ir dengtų plastmasine danga pagrindų.

Mažmeninė kaina
4,96 € / vnt. (su pvm)
Kur įsigyti Eksploatacinių savybių deklaracija Saugos duomenų lapas

Papildoma informacija

Paskirtis

Atsparūs šalčiui, atsparūs drėgmei, elastingi, laidūs vandens garams.

Savybės

Sudėtis: Kvarcinis smėlis, cementas, modifikuojantys priedai Sekančias apšiltinimo sistemos darbo operacijas atlikinėti po 3 parų Sluoksnio storis iki 20 mm Klijų lipnumo trukmė iki 10 min Piltinis tankis: apie 1,4 kg/m3 Paruošta skiedinį sunaudoti per 3 val.

Paruošimas

Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių medžiagų. Klijuojant ant birių ar stipriai drėgmę sugeriančių paviršių, juos būtina gruntuoti giluminiu gruntu. Nelygius paviršius reikia išlyginti tinko mišiniu SIMMIX TU-1.

Skiedinio paruošimas

Sausasis skiedinys pilamas į švarų, vėsų vandenį. Maišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektrine maišykle, nedidelius kiekius galima išmaišyti ir rankiniu būdu. Po 10 min. pakartotinai permaišyti. Darbai atliekami kai pagrindo ir oro temperatūra +5°C - +25°C.

Vandens kiekis

23% vandens / skiedinio masės vienetui (apie 5,5-6,5 l/25 kg maišui).

Mūrijimas

TPK3 skiedinys dedamas ant vidinės plokštės pusės dantyta mentele (10-12 mm dantimis) ant viso plokštės paviršiaus, o jeigu plokštės klijuojamos ant nelygaus pagrindo, klijai ant plokštės tepami visu perimetru ir trimis juostomis per vidurį padengiant ne mažiau kaip 50 % plokštės paviršiaus. Prieš tepant klijus ant mineralinės vatos plokščių, jų klijuojamą paviršių reikia nuglaistyti stipriai įtrinant plonu klijų sluoksniu. Klijais apteptos plokštės tolygiai prispaudžiamos prie pagrindo ir pataisomos iki reikalingos geometrinės padėties. Tinkleliu armuotas sluoksnis - lygia plienine mente paskirstykite paruoštą TPK3 skiedinį ant putų polistirolo plokščių paviršiaus 2-3 mm storio sluoksniu. Prie šviežio paskirstyto sluoksnio pridėkite stiklo pluošto tinklelį (paliekant 10 cm perdengimams) ir padenkite jį apie 1 mm storio mišinio sluoksniu, kurį išlyginkite taip, kad nesimatytų tinklelio ir paviršius butu paruoštas tinkuoti apdailiniu tinku. Išklijuotą sieną 3 paras saugoti nuo šalčio, saulės ir lietaus.

Dėmesio!

Sausam skiediniui reaguojant su vandeniu susidaro šarmas, todėl reikia saugoti akis ir odą bei vengti sauso skiedinio dulkių įkvėpimo. Tuo atveju kai sausas skiedinys arba paruoštas skiedinys pateko į akis, reikia plauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų.

Įpakavimas ir saugojimas

25 kg. popieriniai maišeliai. Gaminį saugoti originalioje pakuotėje 12 mėnesių nuo pagaminimo datos, sausoje ir vėsioje vietoje ant medinių padėklų.

Sąnaudos

4-5 kg/m2

Susiję produktai

Kur įsigyti

Pasirinkite šalį
Pasirinkite miestą
Miesto paieška