Sausas mūro mišinys SIMMIX S-10

Mūro sausas skiedinys, skirtas vidaus ir išorės sienoms mūryti iš silikatinių, keraminių ir kt. plytų, akytojo betono, silikatinių keraminių ir kt. blokelių, mažaaukštėse ir daugiaaukštėse statybose.

Mažmeninė kaina
2,10 € / vnt. (su pvm)
Kur įsigyti Eksploatacinių savybių deklaracija Saugos duomenų lapas

Papildoma informacija

Paskirtis

Atsparus šalčiui, drėgmei; plastiškas mūrijant.

Savybės

Sudėtis: Kvarcinis smėlis, cementas, modifikuojantys priedai Sluoksnio storis: 10-12 mm Paruoštą skiedinį suvartoti per: 3 val. Pataisymo laikas: 5 min.

Paruošimas

Sieninės medžiagos (plytos ar blokeliai) turi būti lygūs, švarūs, neapledėję ir neįmirkę vandenyje.

Skiedinio paruošimas

Sausasis skiedinys pilamas į švarų vėsų vandenį. Maišomas iki vienalytės masės. Maišyti elektrine maišykle, nedidelius kiekius galima išmaišyti ir rankiniu būdu. Po 5 min. pakartotinai permaišyti. Darbai atliekami kai pagrindo ir oro temperatūra +5°C - +25°C.

Vandens kiekis

13-16% vandens / skiedinio masės vienetui (apie 3,25-4 l / 25 kg maišui).

Mūrijimas

Ant paruošto pagrindo skiedinys tepamas metaline mentele. Dirbant, skiedinį periodiškai permaišyti. Sumūrytą sieną 7 paras saugoti nuo šalčio saulės ir lietaus.

Dėmesio!

Sausam skiediniui reaguojant su vandeniu susidaro šarmas, todėl reikia saugoti akis ir odą, bei vengti sauso skiedinio dulkių įkvėpimo. Tuo atveju kai sausas skiedinys arba paruoštas skiedinys pateko į akis, reikia plauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų.

Įpakavimas ir saugojimas

25 kg popieriniai maišeliai. Gaminį saugoti originalioje pakuotėje 12 mėnesių nuo pagamintos datos, sausoje ir vėsioje vietoje ant medinių padėklų.

Sąnaudos

1,7 kg/m2 kai siūlės storis 1 mm.

Susiję produktai

Kur įsigyti

Pasirinkite šalį
Pasirinkite miestą
Miesto paieška